Jedním ze snů, které máme v naší službě mladým, je vidět za 5-10 let nové rodiny, které jsou založeny na zdravých vztazích mezi lidmi i na vztahu s Bohem. Přejeme si, aby generace, která přijde po nás, nemusela být zatížena zraněními a jizvami z jejich rodin, aby domov mohl být skutečně místem lásky a přijetí. To je těžký úkol a věříme, že na jeho splnění má vliv i to, co děláme dnes a tady. WAVE Flow je náš nový dlouhodobý projekt, do nějž spadají různé aktivity, o kterých věříme, že nám všem pomohou v naplnění tohoto snu.

Jako součást tohoto projektu Vám nyní představujeme dvě knihy: Modlím se za svou milou od Kuby Vejmělky a Modlím se za svého milého od Monči Vejmělkové.

 

mockupmockup 2Věříme tomu, že modlitba má obrovský vliv nejen na život jednotlivce ale i na vztah dvou lidí. Sami jsme tuto milost v našem chození prožili. Jedním z našich snů je vidět zdravá manželství a rodiny, vidět domovy, které jsou místem přijetí a lásky. Tohle vše začíná již v počátcích chození. Vydání našich vztahů v modlitbě do Božích rukou je položením pevných základů pro každý zdravý vztah. Těchto 31 inspirativních psaných modliteb Ti může pomoci pravidelně se modlit za různé oblasti v životě Tvé milé/ Tvého milého, a tak upevnit nejen vztah s ní/ním, ale i s Bohem.”

Kuba & Monča Vejmělkovi

 

 

 

 

V SOUČASNÉ DOBĚ JE ONLINE FORMULÁŘ MIMO PROVOZ. VE SPOLUPRÁCI S BRNĚNSKÝM NAKLADATELSTVÍM PŘIPRAVUJEME OFICIÁLNÍ VYDÁNÍ KNIH. POTÉ BUDOU K DOSTÁNÍ BUĎTO V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH NEBO NA ESHOPECH. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.